Yayın dünyası İzmir'deydi

Yayın dünyasını İzmir'de buluşturan 23. İzmir Kitap Fuarı, 480 binin üzerinde ziyaretçi sayısıyla rekor kırdı. Tudem Yayın Grubu, fuarın en çok ilgi gören yayınevleri arasında yer aldı.  

TÜYAP ve Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliğiyle düzenlenen 23. İzmir Kitap Fuarı, ziyaretçi rekoru kırdı. Yayın dünyasını İzmir'de buluşturan fuarın bu yılki ziyaretçi sayısı, geçen yıla oranla yaklaşık yüzde 20 artış göstererek 483 bin 725'e ulaştı.
Bu yıl 478 yayınevi ve sivil toplum kuruluşunun katılımıyla gerçekleşen fuar, yaklaşık 120 kültür etkinliğine ev sahipliği yaptı.
Tudem Yayın Grubu, fuar ziyaretçilerinin en çok ilgi gösterdiği yayınevleri arasındaydı. İzmir Kitap Fuarı'nda açtığı 3 ayrı stantta, Tudem Yayın Grubu bünyesindeki Tudem Edebiyat, Delidolu, Desen, Uçanbalık, Tudem Eğitim, BlokTest markalarına ait yayınlar ve çocuk ve gençlik edebiyatı dergisi İyi Kitap, okurlarıyla buluştu. 
Tudem Yayın Grubu, 22. İzmir Kitap Fuarı kapsamında 62 imza etkinliği, iki söyleşi ve bir atölye çalışması gerçekleştirdi. Fuarda İzmirli kitapseverler Tudem yazarlarıyla tanışma fırsatı da yakaladı. Dokuz gün süren fuar boyunca 27 Tudem yazarı İzmirli kitapseverlerle bir araya geldi.